Vítejte na mých stránkách, kde se s vámi podělím o své zkušenosti s rekonstukcí a stavbou domu. Některým se možná budou moje tipy hodit

I Praha má méně a více oblíbené části

Mnozí z nás touží po bydlení v Praze. Bydlení v Praze bylo lákavé odjakživa pro všechny věkové skupiny. Praha je hlavní město naší republiky, a jako takové bude vždy populární. Samozřejmě, že i v Praze najdeme lokality, které jsou méně populární a lokality, které jsou více populární. Toho jsou si vědomy i developerské společnosti a snaží se své projekty situovat do lokalit, které svými přednostmi budou lákavé pro nové rezidenty.

 

Jaké lokality jsou v Praze oblíbené?

Velká pozornost developerských společností je soustředěna zejména na Prahu 10 a Prahu 5. Právě zde se jedná o lokality, které jsou pro nové klienty velmi lákavé. Obě jsou totiž velmi dobře dostupné do centra Prahy, mají kompletní občanskou vybavenost a najdete zde i místa pro relaxaci a odpočinek. Právě z těchto důvodů vznikají v těchto městských částech stále nové projekty developerských společností. Ty jsou navrhovány tak, aby poskytovaly příjemné bydlení pro co největší procento náročných i méně náročných klientů. Byty na prodej Praha 5 a 10 jdou skutečně na odbyt.

 

Proč právě Praha 5 a Praha 10?

Praha 5 je jednou z nejpopulárnějších pražských částí již dlouhodobě. Za centrum této městské části je považováno okolí smíchovské křižovatky Anděl, které již dvakrát prošlo modernizací. Praha 5 je důležitou součástí pražské hromadné dopravy a zajišťuje dobré spojení do centra města i ven z Prahy. Detailní informace o Praze 5 můžete vyhledat na jejich oficiálních webových stránkách. Praha 10 si svou popularitu získávala postupně, ale v současnosti je jednou z nejoblíbenějších částí. Nemalou zásluhu na tom mají také developerské společnosti. Právě moderní projekty developerských společností tvoří novou a krásnou podobu Prahy 10.

 

 

Co nabízí Praha 5 za možnosti bydlení?

V současnosti je v Praze zvýšený zájem zejména o novostavby. A z těch si na Praze 5 můžete vybírat z velkého množství. Mezi nejzajímavější projekty Prahy 5 patří například Kaskády Barrandov nebo Britská čtvrť. Zejména Britská čtvrť se těší velké popularitě mnoha rezidentů a je o ní stále zvýšený zájem. O tom svědčí i fakt, že do výstavby se již připravuje pátá etapa tohoto projektu. Ani Kaskády Barrandov v tomto ohledu nijak nezaostávají a také mají připravenou pátou etapu projektu. Na Praze 5 je opravdu z čeho vybírat.

 

Co nabízí Praha 5 za možnosti bydlení?

I v lokalitě Prahy 10 lákají nové rezidenty zejména novostavby. Také zde se těší zvýšené oblibě zejména dva projekty. Jedná se o projekty Malý Háj a Nad Přehradou. Projekt Malý Háj se nachází v lokalitě Štěrboholy a bydlení Nad Přehradou je situováno na Hostivař. Byty Hostivař se pro mnoho rezidentů stávají výbornou investicí do budoucna. Jedná se o moderní bydlení v krásném prostředí. Projekt má krásný architektonický vzhled a byty jsou nadstandardně vybaveny. Projekt Hostivař Nad Přehradou opravdu láká každého zájemce o stylové bydlení v Praze.

Comments are closed.