Uspěchané město už vás nebaví a chcete si trochu odpočinout? Chcete si udělat klidný víkend někde na samotě a utéct od uspěchaného života města? Pokud ano, možná by vám vyhovovalo trávit víkendy klidu ve srubové víkendové chatě, pojďme se podívat na to, co taková chata obnáší?

Přesně na míru

Woodlife je společnost, která se specializuje na stavbu a realizaci dřevěných srubů, roubenek a víkendových chat. Většina realizací probíhá stavbou na klíč, takže na zákazníka nejsou kladeny žádné požadavky a společnost jednoduše zařídí vše za něj. Od zařízení stavebního povolení až po samotnou realizaci a doplňkové služby, vše jednoduše, rychle a kvalitně. Společnost vám splní také nadstandartní požadavky, takže pokud budete chtít doplnit váš srubový dům o krb, kamenné obklady nebo dřevěnou garáž, směle do toho, všechna přání zákazníka rádi vyplníme.

Pokud se potřebujete inspirovat, není nic jednoduššího než se podívat na galerii našich dosavadních realizací a najít si typovou stavbu, která se vám bude líbit. Pokud si nevyberete z typové stavby, není problém navrhnout budovu přesně podle vašich přání a osobních preferencí.

contents_gallery_big_horizontal_zoom_3476

Výhody dřeva

Dřevo vám umožňuje využívat také výhody tohoto skvělého materiálu. Dřevo je nejen esteticky atraktivní, ale také funkční. Dřevo je antistatické a tak je vhodné zvláště pro alergiky, kteří jsou alergičtí na prach. Dřevo navíc obsahuje léčivé silice, které uvolňují léčivé silice, jež vytváří v domě příjemné aromatické prostředí a neprodukuje žádné škodlivé látky. Díky výborným tepelně izolačním vlastnostem je v létě v dřevěném době příjemný chládek a v zimě naopak hřejivé teplo.

Stavby na stovky let

Dřevěné stavby opravdu dlouho vydrží a tak, pokud si objednáte víkendový srub, s největší pravděpodobností vás několikrát přežije. Nejstarší budovy ve Skandinávii jsou starší více než 800 let a z dřevěné stavby se tak může stát rodinný klenot.

Pokud o srubu či roubence uvažujete, rozhodně se podívejte na naše dosavadní realizace a nechte se inspirovat pro vaší vlastní stavbu.