732 282 917
Vyberte stránku

Bydlet kvalitně je stále častější přání většiny lidí. Dávno odzvonilo nevzhlednému betonu a panelákům. Člověk čím dál více chce prostor a dotyk přírody. Proto jsou sruby na klíč od Woodlife ideální stavbou s nádechem divočiny a moderního trendu bydlení. Díky tvarovatelnosti dřeva navíc bude vše přesně tak, jak jste si to navrhli.

Sruby na klíč a jejich realizace

Kvalitní sruby na klíč Woodlife si zamilujete hlavně kvůli skvělým vlastnostem dřeva a komfortního prostoru. Díky variabilitě dřevěného materiálu můžeme přesně naplánovat členění domu v lokalitě, kterou si vyberete. Společně s vámi projdeme všechny faktory před začátkem stavby, aby vše proběhlo tak, jak má. Naši profesionálové vám navrhnou projekt, finální kalkulaci i plán realizace. Potom už nezbude nic jiného než začít stavět. Díky nejmodernějším stavebním technologiím využijeme naplno vlastnosti stavebního materiálu a do tří měsíců se můžete stěhovat do nového.

photo_small_zoom_153

Naše sruby Woodlife na klíč stavíme z kvalitního sušeného hoblovaného smrku, například masív nebo lepený profil, který je opracován dvojitou péro-drážkou. Hranoly jsou pak ve všech rozích propojené křížovým spojem-zámkem. Obvodové srubové stěny dovybavíme kvalitní tepelnou izolací z dřevité vlny, kamenné vaty nebo ovčí vlny.

Obvodové stěny srubového domu dokončujeme s důrazem na přání a představy našich zákazníků. Na výběr máte dřevěné obklady, zdivo, kámen, SDK a další materiály. Všechny nosné dřevěné konstrukce srubu jsou navíc hoblované a v exteriéru i interiéru pohledově přiznány, což zvýrazní charakter stavby a působí jako půvabný estetický prvek.