V PPM, a.s. nabízíme široké spektrum služeb na míru každého klienta. Jednou z nich je například oblíbený flat service s garancí za příznivé ceny. Jste vlastníkem bytu a nemáte čas nebo patřičné znalosti pro jeho správu? Už dlouho se vám nedaří najít vhodného nájemce? Unavují vás starosti spojené s neustálými opravami a revizemi? Přenechejte nám některé nepříjemné povinnosti, které se s pronájmem a správou bytu pojí. Jsme renomovaní experti s 20 lety zkušeností a můžeme se také pyšnit 100 % bilancí ve vyhledávání vhodných nájemníků. Garantujeme 12 měsíční délku pronájmu a  v případě nenadálého odchodu nájemníka ihned zajistíme náhradního nájemce. A to zcela bezplatně.

Zastoupení předsedy SV

Jednou z předních služeb, které v PPM, a.s. nabízíme, je kompletní zastoupení pozice profesionálního předsedy SV. Stoupající oblibu zastoupení této pozice potvrzuje i ředitel naší firmy PPM, a.s., Jan Kuchař: „Profesionální předsednictví je na denním pořádku především v zahraničí. Tam se tento trend pevně usadil a lidé se diví, že je ještě někdo ochotný se po své práci ve volném čase věnovat správě domu.“ Přitom to není zas tak složité. Výbor lehce transformujeme do pozice kontrolní komise. Vše nastavíme tak, aby byl námi zastoupený profesionální předseda zároveň správcem. Díky tomu dokážeme řešit veškeré povinnosti a vzniklé krizové situace, které se k ní pojí. Můžeme tak účinně jednat s neplatiči, spolehlivě řešit problémové mezilidské vztahy i odpovědnou správu vysokých investic.

Spolupráce probíhá ve formě profesionálního předsednictví pro SV, kde nahradí roli profesionálního předsedy sdružení. Zbaví vás tak starostí při volbě členů či předsedy sdružení, ale zároveň převezmou zodpovědnost a závazky, které se k této funkci pojí. V případě vzniklých škod vám nabídnou také pojistné plnění až ve výši 50 miliónů Kč.

Zajistíme náročný úklid a údržba zeleně

Profesionální úklid a údržba domů obsahuje několik variant řešení. Například časové rozdělení na týdenní, denní, čtvrtletní nebo i generální čištění. V případě zimního období a s tím spojených prací nabízíme kompletní úklid okolo domu bez ohledu na venkovní podmínky. Zajišťujeme také pravidelné sekání trávníků, profesionální údržbu zeleně, provzdušňování a dosévání trávníků, jarní a podzimní shrabování listí, ale i tvarování a prořezávání živých plotů či okrasných křovin. V rámci údržby zeleně vykonáváme řadu dalších prací jako postřik proti chorobám a škůdcům, odplevelení, hnojení dřevin a záhonů, ale i sezonní výsadbu trvalek a dalších rostlin. Nabízíme i strojové mytí velkých prostor, hal, oken, schodišť, chodeb i vstupních dveří.