Vítejte na mých stránkách, kde se s vámi podělím o své zkušenosti s rekonstukcí a stavbou domu. Některým se možná budou moje tipy hodit

Dřevostavby pod taktovkou Woodlife

Letos to bude deset let, kdy na náš trh vstoupila společnost Woodlife. Pro své klienty realizuje sruby, roubenky a chaty, kterých za tu dobu postavila více než 70 spolu s množstvím dalších drobných dřevěných staveb a tesařských konstrukcí.

Zažijte přírodu – to je heslo Woodlife. Roubenky, víkendové sruby a další dřevostavby proto navrhuje z čistě přírodních materiálu a s co největším ohledem na estetiku bezprostředního okolí i vzdálenější krajiny.

Odborníci z Woodlife maximálně dbají na komfort svých zákazníků, proto se snaží vždy poskytnout skutečně komplexní služby od vypracování studie stavby, přes kompletní projektovou dokumentaci až po samotnou stavbu na klíč. Vše je tedy od jedné firmy včetně záruky. I tímto konceptem se liší od většiny firem u nás. Stavby od Woodlife jsou okamžitě připraveny uvítat své návštěvníky, stačí se jen nastěhovat.

srouu

Zjistěte, jak staví Woodlife

Materiálem použitým na roubené a srubové stěny z portfolia Woodlife je kvalitní lepený smrk, opracovaný několikanásobnou pero-drážkou. Izolace obvodový stěn je řešena přírodními materiály (např. konopí, dřevovláknité desky apod.). Provedení může být dvojího typu:

  • srubová stěna zvenčí s přírodní izolací a obklady
  • srubová stěna zevnitř s přírodní izolací a obklady

Charakteristickým rysem každé dřevostavby Woodlife je přiznání všech nosných dřevěných konstrukcí (vaznice, stropní trámy, krokve apod), které jsou ohoblované a v interiéru i exteriéru působí skutečně nevšedním a romantickým dojmem.

A jak je to s energetickými parametry?

Spolu se stavbou samozřejmě získáte i kompletní dokumentaci, všechny rodinné domy od Woodlife však splňují minimálně parametry určené pro nízkoenergetické stavby.

Ať už se vám libí typové sruby nebo dáváte přednost projektům přímo na míru, můžete se vždy spolehnout na kvalitu a individuální přístup ke každému vašemu požadavku. Spolehnout se můžete i na precizní záruční i pozáruční servis. Navštivte stránky woodlife.cz a zjistěte, jaké máte možnosti. Díky Woodlife už nemusí být krásné a funkční bydlení v dřevostavbě jen nesplněným snem.

Comments are closed.

Advertisement
Navštivte také:

Do bytů i domů jsou venkovní žaluzie správnou volbou.

Kachlová kamna i krby s akumulační obestavbou pro vás dodává Banador.cz.